Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Автомобілістам у Ягодині стало комфортніше

Автомобілістам у Ягодині стало комфортніше

У ніч проти 11 червня набув чинності безвізовий режим перетину кордону з ЄС для громадян України.

Як повідомили прикордонники, з початку дня з біометричними паспортами до Європи через контрольно-пропускний пункт «Ягодин» проїхали близько 600 українців. Волинські дорожники доклали чимало зусиль, щоб автотуристи почувалися комфортно.

У Службі автомобільних доріг у Волинській області розробили та погодили з Управлінням превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Волинській області тимчасову схему організації дорожнього руху на ділянці автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин, яка передбачає додаткове влаштування технічних засобів регулювання руху транспорту.

Відповідно до зазначеної схеми, працівники ДП "Волинський облавтодор" виготовили та встановили необхідні комплекти дорожніх знаків. Перед КПП «Ягодин» оновлено дорожню розмітку потяжністю 660 метрів             

У сервісній зоні, перед пунктом пропуску «Ягодин», Рівненська сільська рада Любомльського району на умовах співфінансування з Службою автомобільних доріг у Волинській області провели спільну робота із закупівлі і встановлення пластикового бар’єрного огородження.    

Покриття на території митного переходу  та на підходах до нього знаходиться в задовільному стані, ліквідація ямковості проведена в повному обсязі.

На виконання заходів щодо забезпечення комфортних умов руху використано понад 340 тисяч гривень.