Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Для підтримання доріг у належному стані філії ДП “Волинський облавтодор”  за минулу ніч використали понад 367 тонн пісчано-соляної суміші

Для підтримання доріг у належному стані філії ДП “Волинський облавтодор”  за минулу ніч використали понад 367 тонн пісчано-соляної суміші

На сьогодні проїзд автомобільними шляхами загального користування Волині забезпечено у повному обсязі. Для підтримання доріг у належному стані філії ДП “Волинський облавтодор”  за минулу ніч використали понад 367 тонн пісчано-соляної суміші. Було задіяно 19 одиниць техніки, з якої 12 піскорозкидачів.

Служба автомобільних доріг у Волинській області інформує та застерігає. Під час інтенсивних снігопадів, хуртовин та ожеледиці, як передбачаються з 23 лютого обмежено руху вантажного автотранспорту без ланцюгів проти ковзання на ділянці з 61-го по 73-ій кілометр (від Володимира-Волинського до Нововолинська) автомобільної дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

Великогабаритний транспорт часто стає причиною обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування блокуючи проїжджу частину, а також зупинки таких вантажівок на узбіччях,  призводить до затримки снігоочисної техніки та ускладнюють  роботу дорожнім службам.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, плануйте їх у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Будьте уважними та обережними за кермом,  дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.