Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Погіршення погодних умов

До уваги водіїв! Погіршення погодних умов

Згідно з прогнозом Волинського обласного центру з гідрометеорології, на території області  у наступні дві доби очікуються складні погодні умови. 
 Восьмого лютого очікується мокрий сніг. Слабка ожеледь,  налипання снігу. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 0-5 морозу, вдень від 3 морозу до 2 тепла.
Девятого лютого синоптики також прогнозують мокрий сніг, слабку ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 0-5 морозу, вдень від 3 морозу до 2 тепла.

В умовах негоди значно збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод, а тому радимо водіям зберігати безпечний швидкісний режим, користуватися пасками безпеки, не порушувати правил обгону та відмовитись від ризикованих маневрувань, зважати на пішоходів, які можуть раптово вийти на дорогу, адже гальмівний шлях в умовах мокрого дорожнього полотна суттєво збільшується.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними і обережними, особливо в місцях, де працює снігоприбиральна техніка.
Будьте обачні!