Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко проінспектував будівництво доріг

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко проінспектував будівництво доріг

Із зацікавленням він оглянув ремонт 5,2 кілометрового відрізку дороги М-19 Доманове (на Брест) — Ковель — Чернівці — Тереблече (на Бухарест)  , яку зараз ремонтують у районі Княгининка, що у Луцькому районі. Роботи виконують за кошти державного дорожнього фонду, розповів начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак:

– Це автомобільна дорога М 19. Ремонт дороги здійснюється відповідно до розпорядження Кабміну. На дорогу виділено 57 мільйонів, кошторисна вартість – 87, а тендер ми провели на 85, то два мільйони ще й зекономили. Об`єкт завершується, потрібно зробити бар`єрне та турнікетне огородження, пішохідні переходи освітлимо і фактично об`єкт буде готовий до здачі.

– Те, що ми побачили, інспектуючи сьогодні стан будівництва – а воно розпочалося досить непогано, – це хороший результат. Мені обіцяють, що ці розширені якісні дороги служитимуть 10-15 років. Саме про це говорив Прем’єр-міністр та наголошував Президент – щоб вони були якісні і довговічні, – зауважив Олександр Савченко.