Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Місцевими дорогами буде опікуватися місцева влада

Місцевими дорогами буде опікуватися місцева влада

Передача доріг місцевого значення на місцевий рівень – це грамотний підхід до управління дорожнім господарством країни, - така позиція  керівника Укравтодору Славоміра Новака. Чіткий розподіл сфер відповідальності між центральними органами та місцевою владою є європейською практикою, яка дозволяє грамотно розпоряджатися коштами та ефективно здійснювати утримання та ремонт доріг.

Уже з 1 січня 2018 року до сфери відповідальності керівників областей, голів районних та селищних рад перейдуть функції управління дорожнім господарством в загальному обсязі 120 000 км. На Волині планується передати 4 399.6 км.

Нині для реалізації плану заходів з передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління обласних державних адміністрацій необхідно провести інвентаризацію доріг загального користування місцевого значення, уточнити весь перелік доріг, підготувати усі необхідні документи для передачі. Саме цим питанням була присвячена виїзна нарада за участі представників Волинської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Волинській області.

 Перший заступник голови ОДА Олександр Степанцов, начальник управління інфраструктури та туризму ОДА Іван Мирка, начальник САД Анатолій Посполітак, заступник начальника САД Юрій Ришкевич, начальник відділу  експлуатаційного утримання доріг Ігор Кравчук, та інші учасники наради обговорили проблемні питання, намітили конкретні плани і заходи, визначили членів комісії, які безпосередньо братимуть участь в інвентаризації доріг місцевого значення.