Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Перевірки на дорогах

Перевірки на дорогах

На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції, спільно з представниками громадськості на пересувних комплексах габаритно-вагового контролю цього року провели зважування 2670 великовагових автомобілів. На порушників складено213 актів, а сума штрафів сягнула 71940 євро.

Зазначимо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 869 внесено зміни до пункту 22.5 Правил дорожнього руху в частині заборони руху транспортних засобів та їх составів з навантаженням на  одиночну вісь понад  11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.

Крім того, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

У комплект габаритно-вагового комплексу  входить дві вантажні плити, на які заїжджає автомобіль, а комп’ютер  фіксує інформацію про вагу транспортного засобу, яка видається у вигляді чека зважування. Технічні характеристики комплексу дозволяють здійснювати контроль у температурному режимі від -10 градусів до +40.