Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Підготовка до осінньо-зимового періоду

Підготовка до осінньо-зимового періоду

З метою виконання заходів з підготовки та визначення стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року підприємств і організацій, що виконують експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення проведено установчі наради під головуванням заступника начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг у Волинській області Юрія Ришкевича.

Було заслухано інформацію про наявність і стан дорожньої техніки і механізмів, що будуть задіяні на роботах під час зимового утримання доріг. а також  інформацію про наявність протиожеледних матеріалів та хід заготівлі технічної солі з антизлежувачем.

За результатами проведених нарад, визначено проблемні питання щодо закріплення механізмів за ділянками доріг, заготовки протиожеледних і паливно-мастильних матеріалів.

Доручено до 15 жовтня цього року розробити і затвердити технологічні карти (схеми зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного значення) щодо обробки автомобільних доріг наявною і технічно справною технікою і механізмами. А також подати на затвердження у Службу автодоріг паспорти готовності підприємств та їх філій до роботи в осінньо-зимовий період.