Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Прем’єр-міністр України Володмир Гройсман ознайомився з ремонтом дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

Прем’єр-міністр України Володмир Гройсман ознайомився з ремонтом дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

 

Прем’єр-міністр України Володмир Гройсман прибув на Волинь. В програмі візиту було і ознайомлення з  ремонтом дороги Н-17  Львів-Радехів-Луцьк.
Під час інспекції відрізку траси поблизу села Терешківці Гройсман залишився задоволений новим покриттям. У короткому коментарі місцевим ЗМІ високопосадовець зізнається, що загалом побаченим за неповні півгодини залишився задоволений.

«Дорогу я побачив – нормальна. Я не можу їх всі об’їхати і подивитись там, де безпосередньо сьогодні ведуть роботи. Але правильні плани щодо трас, які потребують ремонту і навантажені. Якщо ви 2 роки назад мали нуль, минулого року – в два рази більше, то зараз маєте 1,2 мільярда», – каже посадовець та додав, що наступного року почне роботу Дорожній фонд, що дозволить залучити ще більше коштів на ремонт.

Зазначимо, що підрядники Служби автомобільних доріг у Волинській області ТзОВ «Автомагістраль Південь» та ТзОВ «Луцькавтодор сервіс»  здійснили величезний обсяг робіт, завершивши укладання асфальтобетону, облаштуваввши з’їзди, тротуари, посадкові майданчики.

Крім того, для забезпечення безпеки руху встановлено  дорожні знаки, сигнальні  стовпчики, які відповідають вимогам  норм і стандартів. На ділянках доріг де існує небезпека виникнення дорожньо-транспортних пригод, встановлено нове, бар’єрне огородження  загальною довжиною  майже 8,79 км. Здійснено нанесеня постійної та горизонтальної розмітки дорожнього покриття. встановлено світильники в населених пунктах..

Вперше спільними зусиллями облдержадміністрація та місцеві органи влади уклали спільні угоди, за якими з районного та сільського бюджету виділено кошти на встановлення та ремонт зупинок.

Загалом, встановлено 42 та відремонтовано 18 зупинок, на загальну суму 1650 тис. грн.. з подальшим їх обслуговуванням (Луцький район -  850 тис.грн., Горохівський район 800 тис грн.).У планах на 2017 рік на утримання зупинок передбачено витратити 250 тис.грн.