Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Станом 04 09 2018 року на Волині поновлено дорожню розмітку на 153 км автомобільних доріг державного значення.

Станом 04 09 2018 року на Волині поновлено дорожню розмітку на 153 км автомобільних доріг державного значення.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення Волинської області тривають роботи з поновлення дорожньої розмітки. Зокрема, на автомобільній дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне ( км 13+420-16+300 та 53+650-85+420), де в ході поточного середнього ремонту укладено верхній шар асфальтобетону, повністю завершено нанесення дорожньої розмітки на 35 кілометрах. При проведенні робіт осьова розмітка та пішохідні переходи виконані за допомогою довговічного матеріалу – холодного пластику, крайова – розміточною фарбою.

На автодорозі М-19 Доманове (на м. Брест) — Ковель — Чернівці  — Тереблече (на м. Бухарест) на підїзді до міста Луцька (км 0-5-200) підрядна організація ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" проводить нанесення розмітки за допомогою прогресивної технології – структурного нанесення холодного пластику. Зокрема, таким методом позначено 12 пішохідних переходів та влаштовано 5,2 кілометри горизонтальної розмітки.

Додамо, що в Україні зазначена технологія здебільшого застосовується на дорогах із вдосконаленим типом покриття. На відміну від маркування фарбою зі строком експлуатації шість місяців, пластикова розмітка має високу зносостійкість та трирічний термін гарантії.

Продовжуються роботи щодо поновлення розмітки на ділянках доріг державного значення за рахунок коштів, виділених на експлуатаційне утримання. Наразі першочергово відновлено її на пішохідних переходах поблизу навчальних закладів. Відновлюється осьова дорожня розмітка.

Шановні учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг у Волинській області просить бути максимально уважними та обережними! Не перевищуйте швидкість в місцях проведення дорожніх робіт та звертайте увагу на дорожні знаки!