Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Стартувала реформа дорожньої галузі

Стартувала реформа дорожньої галузі

2018-й рік започаткував дві фундаментальні реформи дорожньої галузі - децентралізацію доріг та впровадження Дорожнього фонду. 
 “Дорожній фонд та децентралізація - це нова конституція дорожньої галузі країни, яка повністю змінить систему її управління. Це нові можливості та нова відповідальність», - зазначив на засіданні Уряду  керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

На сьогодні Укравтодор повністю виконав весь комплекс заходів для реалізації цієї реформи. Підготовлено необхідні зміни до законодавства, розроблено рекомендації для областей, проведено навчання. Найголовніше -  завершено інвентаризацію і передачу доріг. Служба автомобільних доріг у Волинській області передала обласній державній адміністрації  4 399.6 км місцевих доріг.

В облдержадміністрації переконані, що передача доріг на місцевий рівень сприятиме ефективному управлінню шляхом оперативного прийняття керівними органами відповідних рішень.Таке нововведення, відповідно до збільшення повноважень, вимагає реорганізації структури департаменту інфраструктури та туризму ОДА. У зв’язку з цим в його межах було створено нове управління економіки та фінансів.

«Перший рік буде непростим, - зазначив керівник Укравтодору. - В областях будуть вивчати свої нові обов’язки, Укравтодор буде продовжувати допомагати. Але я переконаний – децентралізація необхідна  не тільки дорожній галузі. Вона потрібна усій Україні».