Служба автомобільних доріг
у Волинській області

Усі матеріали

 • 14.10.2017

  Вітання з Днем захисника Вітчизни

  Шановні друзі!
  Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України 
  та Покрови Пресвятої Богородиці!

 • 12.10.2017

  Ми відкриті для спілкування з усіма

  Служба автомобільних доріг у Волинській області робить усе, аби всі бажаючі могли потрапити до нас на прийом, зокрема, і особи з інвалідністю та інші маломобільні групи населення.

 • 23.08.2017

  Вітання з Днем незалежності України

  Шановні друзі!

 • 4.08.2017

  Дорогу на Львів офіційно відкрито

  У рамках робочого візиту на Волинь віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона у п’ятницю, 4 серпня відбулося урочисте відкриття автодороги Луцьк-Радехів-Львів.
  Загальна протяжність відремонтованої дороги – 60,7 км. Загалом на ремонт витратили 408,8 млн грн, зекономивши 16 млн грн на тендерах завдяки системі «Prozorro».

 • 1.08.2017

  Рух великовагових автомобілів у спеку заборонений

  Cлужба автомобільних доріг у Волинській області нагадує водіям і перевізникам, що рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь за температури повітря +28ºС і вище заборонили постановою Кабінет Міністрів України № 869 від 21 жовтня 2015 року   усіма українськими автомобільними дорогами державного значення. Заборона діє протягом усього літнього періоду в денну пору доби з 11:00 до 23:00.

 • 7.07.2017

  Служба автомобільних доріг у Волинській області приділяє неабияку увагу ремонту мостів

  З початку року на дорогах загального користування відремонтовано 15 мостів загальною довжиною 270 погонних метрів та чотири водоперепускні труби під дорогами загальною довжиною 60 погонних метрів. Загальна вартість виконаних робіт становить шість мільйонів 71 тисячу гривень.

 • 30.06.2017

  Наслідки буревію ліквідовано

  Буря та злива завдала турбот і дорожникам Волині, поваливши на автошляхи 124 дерева. На дорогах державного значення було зафіксовано 83 повалених дерева. Решта –на дорогах місцевого значення.

 • 30.06.2017

  Перевірки на дорогах тривають

  На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції за технічної підтримки ДП «Волинський облавтодор», спільно з представниками громадськості на пересувному комплексі габаритно-вагового контролю здійснили 2 155 зважувань. За цей час складено сорок сім актів про порушення Правил проїзду великовагових транспортних засобів.  

 • 27.06.2017

  Місцевими дорогами буде опікуватися місцева влада

  Передача доріг місцевого значення на місцевий рівень – це грамотний підхід до управління дорожнім господарством країни, - така позиція  керівника Укравтодору Славоміра Новака. Чіткий розподіл сфер відповідальності між центральними органами та місцевою владою є європейською практикою, яка дозволяє грамотно розпоряджатися коштами та ефективно здійснювати утримання та ремонт доріг.

 • 22.06.2017

  Безкарність зловмисників призводить до нових крадіжок

  Цими днями дорожники знову звернулися до правоохоронців з проханням про розслідування крадіжки стовчиків оцинкованої бар’єрної огорожі на 90 кілометрі автомобільної дороги Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Дольськ на території Маневицького району. До речі, це огородження вартістю 26 862 гривні встановили лише в серпні минулого року. На жаль, жадібність «металістів», які розкрадають обладнання доріг, може спричинити непоправне лихо.