Служба автомобільних доріг
у Волинській області

великоваговики

 • 24.05.2018

  Обмеження для великовагових автомобілів на дорогах Волині

  З метою запобігання деформацій і руйнувань дорожніх покриттів у зв'язку з підвищенням температури повітря з 01 червня поточного року з 11°° до 23°° при температурі повітря понад 28 ºС, обмежується рух вантажних автомобілів і транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24 т та навантаженням на вісь більше ніж 7 т, на ділянках: Доманове – Ковель – Луцьк – межа Рівненщини, автомобільної дороги М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест), межа Рівненщини – Ягодин, автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін), Луцьк – межа Рівненщини та Володимир-Волинський – Луцьк, автомобільної дороги   Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, Луцьк – межа Львівщини, автомобільної дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, Луцьк – Дольськ, автомобільної дороги Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ, та Ковель – межа Львівщини, автомобільної дороги   Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

 • 11.05.2018

  До уваги перевізників! Обмеження для великовагового транспорту

  Беззаперечною прерогативою в діяльності Служби автомобільних доріг у Волинській області є збереження дорожнього покриття. Однак у період спекотної погоди, коли температура повітря підвищується більш ніж +28о С, рух великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн призводить до передчасних руйнувань, утворення деформацій покриття автомобільних доріг у вигляді колійності, напливів, що значно погіршує умови безпеки дорожнього руху. Саме тому Служба доріг спільно з ВПД ГУ Національної поліції у Волинській області, Управлінням ПП у м.Луцьк ДПП та працівниками Укртрансбезпеки в області вживають нагальні заходи щодо збереження покриття автомобільних доріг і недопущення його руйнування.

 • 6.04.2017

  Габаритно-ваговий контроль в дії

  На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції за технічної підтримки ДП «Волинський облавтодор», спільно з представниками громадськості на пересувному комплексі габаритно-вагового контролю за останній тиждень здійснили понад 112 зважувань. За цей час складено більше двадцяти трьох актів про порушення Правил проїзду великовагових транспортних засобів.