Служба автомобільних доріг
у Волинській області

збереження доріг

 • 30.06.2017

  Перевірки на дорогах тривають

  На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції за технічної підтримки ДП «Волинський облавтодор», спільно з представниками громадськості на пересувному комплексі габаритно-вагового контролю здійснили 2 155 зважувань. За цей час складено сорок сім актів про порушення Правил проїзду великовагових транспортних засобів.  

 • 1.06.2017

  Увага! Обмеження для великовагового транспорту

  Беззаперечною прерогативою в діяльності Служби автомобільних доріг у Волинській області є збереження дорожнього покриття. Однак у період спекотної погоди, коли температура повітря підвищується більш ніж +28о С, рух великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн призводить до передчасних руйнувань, утворення деформацій покриття автомобільних доріг у вигляді колійності, напливів, що значно погіршує умови безпеки дорожнього руху. Саме тому Служба доріг спільно з ВПД ГУ Національної поліції у Волинській області, Управлінням ПП у м.Луцьк ДПП та працівниками Укртрансбезпеки в області вживають нагальні заходи щодо збереження покриття автомобільних доріг і недопущення його руйнування.

 • 16.05.2017

  До уваги водіїв та перевізників. Заборона руху!

  Служба автомобільних доріг у Волинській області,  з метою запобігання подальшому руйнуванню автомобільної дороги загального користування, а також забезпечення безперешкодного проїзду, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України №879 від 27.06.2007р. "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування", згідно звернення Локачинської районної державної адміністрації, з першого червня цього року вводить обмеження руху вантажного автотранспорту та його складу загальною масою більше 10 тонн на автодорозі О030745  Локачі – Хорів – Ст. Загорів – Конюхи – Привітне - /Т-03-11/ - Войнин – Шельвів – Затурці, на ділянці між населеними пунктами Привітне та Затурці Локачинського району.

 • 1.07.2016
  Корисні телефони

  Корисні телефони