Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Протидія корупції » Реалізація Плану заходів Укравтодору з протидії корупції (Протидія корупції) » Підводимо підсумки анонімного опитування працівників дорожньої галузі щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організацій

Підводимо підсумки анонімного опитування працівників дорожньої галузі щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організацій

Відбулася нарада з колективом Служби автомобільних доріг у Волинській області, під час якої було представлено для ознайомлення аналітичний огляд за результатами всеукраїнського анонімного опитування  представників дорожньої галузі щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організацій в  Державному агентстві автомобільних доріг України та на підприємствах, в установах і організаціях, що входять до сфери його управління. Таке анонімне опитування ініційоване та організоване Укравтодором в рамках Плану заходів Укравтодору з протидії корупції, схваленого Керівним комітетом високого рівня з пить впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Метою цього опитування є визначення стану запобігання та протидії корупції в Укравтодорі та регіональних службах автомобільних доріг, встановлення  цінностей, які мають бути запровадженні та демонструватись Укравтодором для підвищення рівня доброчесності, визначення заходів, котрі необхідно вжити для зменшення корупційних проявів у системі Укравтодору та отримання об’єктивних рекомендацій.

В опитуванні взяли участь працівники Укравтодору, регіональних служб автомобільних доріг та представники підрядних організацій.

Збір даних у цьому дослідженні проведено шляхом анонімного заповнення респондентами анкет з використанням стандартизованого опитувальника для кожної цільової групи.

Всього в опитуванні брало участь 1097 осіб, з них 69 працівників Укравтодору, 934 працівники регіональних служб автомобільних доріг та 94 представники підрядних організацій. У загальному в опитувані взяло участь 39 працівників нашої організації.

На сьогоднішній нараді оголошено результати аналітичного огляду та проаналізовано відповіді респондентів, надані в рамках опитування. Також надано відповіді на запитання присутніх та обговорено надані респондентами рекомендації. Окрему увагу приділено питанням, що були підняті нашими працівниками в рамках всеукраїнського опитування.

Результати анонімного опитування будуть враховані Укравтодором та Службою автомобільних доріг у Волинській області в подальшій діяльності, в тому числі при проведенні оцінки корупційних ризиків, при розробці проєктів політик і процедур, зокрема Кодексу етики та поведінки.