Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Протидія корупції » Новини (Протидія корупції) » Приступаємо до виконання Плану заходів Укравтодору з протидії корупції

Приступаємо до виконання Плану заходів Укравтодору з протидії корупції

У Службі автомобільних доріг у Волинській області відбулась нарада з трудовим колективом та керівними працівниками дорожніх підрядних підприємств щодо впровадження та реалізації Плану заходів Укравтодору з протидії корупції, схваленого Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку. Головною метою даного плану є побудова і запровадження ефективної та дієвої системи управління ризиками, зокрема корупційними, а також досягнення найвищого рівня доброчесності в системі Укравтодору.

Першим елементом цієї програми є розроблення та затвердження Кодексу етики та поведінки працівників. Для максимальної його ефективності та дієвості в нашій дорожній службі стартує проведення анонімного опитування працівників щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організації.

Також в рамках виконання Плану заходів Укравтодору з протидії корупції таке опитування буде проведено і серед представників підрядних підприємств.

Також волинських дорожників ознайомлено з аналітичним дослідженням «Роль лідера у протидії корупції», яке розроблене представниками програми ООН із відновлення та розбудови миру та Національного агентства з питань запобігання корупції з урахуванням міжнародних стандартів ISO 37001:2016 «Менеджмент у сфері протидії корупції» та ISO 31000:2018 «Управління ризиками». Присутніх на нараді також проінформовано про основні норми цих двох міжнародних стандартів, що відіграють ключову роль у питанні оцінки корупційних ризиків,

Рухаємось далі у напрямку практичної реалізації усіх передбачених планом заходів із протидії корупції.