Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Відремонтовано дорожнє покриття на мостових переходах біля ПП «Ягодин»

Відремонтовано дорожнє покриття на мостових переходах біля ПП «Ягодин»

У воєнний час в країні важко переоцінити важливість автомобільних шляхів. На сьогодні вони виконують одну з ключових функцій у життєзабезпеченні країни, оскільки через військову агресію порти закриті, а авіасполучення відсутнє.

Сьогодні наша робота зосереджена на відновленні проїзду «дорогами життя», через які проходять основні обсяги товарів та гуманітарних вантажів.

Однією з таких важливих транспортних артерій є міжнародний автошлях М-07 Київ – Ковель – Ягодин, що веде до Європи через пропускний пункт «Ягодин – Дорогуськ».

Цим прикордонним шляхом нині рухається ще більша кількість транспортних засобів, які евакуюють людей, доставляють гуманітарні вантажі, доправляють експортну продукцію.

З огляду на значний ріст трафіку вантажного транспорту «варшавською» трасою, працюємо задля забезпечення безпечного і безперебійного проїзду.

Днями завершено роботи з відновлення 300 пог. м дорожнього покриття на двох мостових переходах через річку Західний Буг, що розташовані на під’їзді до ПП «Ягодин – Дорогуськ».

Дорожники відфрезерували старе дорожнє покриття та влаштували 5-сантиметровий шар асфальту. Незабаром нанесемо нову дорожню розмітку.

Підрядник – ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Нагадаємо, що тут пролягає дорога першої категорії: з України транспорт прямує двома смугами правого проїзду, а в’їжджає в країну лівим проїздом.

 

Дорожні роботи проводились без перекриття руху вантажного транспорту, тож затримок в перетині кордону не було.