УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На автошляху Т-18-02 поблизу села Сокіл працюють мостовики

На автошляху Т-18-02 поблизу села Сокіл працюють мостовики

На автомобільній дорозі Т-18-02 /М-07/ –  Маюничі –  Велика Осниця – Красноволя –  Колки –  / Р-14/ –   Копилля –  Рожище – Торчин –  Шклинь –  /Н-17/ відновлено ремонтні роботи на мостовому переході поблизу села Сокіл.

Цей 12-метровий міст через річку Лютиця розпочали лагодити минулоріч у ході ремонту майже 11-кілометрової ділянки автошляху Т-18-02, що пролягає між населеними пунктами Сокіл та Оленівка. Торік відновили у верхньому шарі близько 9 км дороги, ремонт цього відтинку та штучних споруд планували завершити цьогоріч, однак не вдалось це зробити через війну.

Міст поблизу с.Сокіл встигли поремонтувати лише почасти. Відновили проїзну частину лівої половини мостового переходу, а права лишилась непроїзною, оскільки до початку повномасштабної агресії росії саме розпочали армувати нову накладну плиту.

Відтак, весь транспорт через міст рухається в обох напрямках лише відновленим лівим проїздом, що значно сповільнює проїзд, створює загрозу безпеці руху та незручності для водіїв і місцевих жителів.

Аби уникнути аварій у вересні мостовики відновили ремонт цієї штучної споруди. 

Виконавець – підрядне підприємство ТзОВ «РБП Транс-Мост».

Хід та якість робіт контролюють представники замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Плануємо в поточному році завершити роботи з ремонту мосту та підходів до нього і відновити повноцінний рух транспорту цією ділянкою автошляху Т-18-02.

Ремонт проводиться без перекриття дорожнього руху, тож водіям та іншим користувачам дорогою варто бути максимально уважними та обережними на цій ділянці шляху.