Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Фінішували ремонтні роботи на мості поблизу села Сокіл

Фінішували ремонтні роботи на мості поблизу села Сокіл

На автомобільній дорозі Т-18-02 /М-07/ –  Маюничі –  Велика Осниця – Красноволя –  Колки –  / Р-14/ –   Копилля –  Рожище – Торчин –  Шклинь – /Н-17/ завершено роботи з відновлення мостового переходу поблизу села Сокіл.

Після кількамісячної паузи, зумовленої повномасштабною війною в країні, лише у вересні нинішнього року на цій штучній споруді знову запрацювали мостовики.

Лагодити цей 12-метровий міст через річку Лютиця розпочали торік у ході ремонту майже 11-кілометрової ділянки автошляху Т-18-02, що пролягає між населеними пунктами Сокіл та Оленівка. Відновили проїзну частину лівої половини мостового переходу, а права лишилась непроїзною, оскільки до початку повномасштабної агресії росії саме розпочали армувати нову накладну плиту.

Весь транспорт в обох напрямках рухався через міст лише відновленим лівим проїздом, що створювало загрозу безпеці руху та незручності для водіїв і місцевих жителів (на одній з порівняльних світлин видно, на якому етапі призупинились ремонтні роботи).

Аби усунути небезпечні умови для руху транспорту упродовж вересня-жовтня вдалось провести роботи з відновлення цієї штучної споруди.

 

 

Виконавець – ТзОВ «РБП Транс-Мост», роботи з асфальтування проїзної частини мосту та підходів до нього провело підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервсіс».

Повноцінний рух транспорту мостовим переходом поблизу села Сокіл відновлено.