УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Асфальтуємо автодорогу Р-14

Асфальтуємо автодорогу Р-14

Просуваються вперед ремонтні роботи на ділянці Луцьк – Дачне автодороги  Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ (км 4+468 – км 8+150).

Проєктно-кошторисною документацією на цей відрізок автошляху передбачено конструкцію нового дорожнього одягу з трьох шарів, зокрема:

1) 15-сантиметрова основа з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші;

2) 10-сантиметровий вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші;

30 5-сантиметровий верхній шар зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші.

На новий дорожній одяг підрядник надає п’ятирічну гарантію.

Ремонт стартував на початку вересня з робіт по фрезеруванню старого дорожнього покриття. Наступним етапом було влаштування основи, ці роботи вже завершено. Нині активно укладається вирівнюючий шар, уже заасфальтовано ділянку протяжністю понад 2,5 км. Сьогодні дорожня техніка працює поблизу шляхопроводу у с.Дачне.

Роботи виконує підрядне підприємство ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Під час проведення ремонтних робіт проїзд транспорту ділянкою автошляху Р-14 від вул. Сосюри у м.Луцьку до с.Дачне (км 4+468 – км 8+150) частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Враховуйте цю інформацію при плануванні поїздки автодорогою Р-14, оскільки час перебування в дорозі може збільшуватись.

Служба автомобільних доріг у Волинській області перепрошує за тимчасові незручності, пов’язані з ремонтними роботами, та закликає водіїв та інших учасників дорожнього руху бути максимально уважними, обережними, відповідальними та взаємоввічливими на автошляхах, особливо на ділянках проведення дорожніх робіт.

 

пресслужба САД у Волинській області