УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Асфальтуємо дорогу до однієї з найбільших водойм Шацького краю

Асфальтуємо дорогу до однієї з найбільших водойм Шацького краю

У рамках президентської програми Велике будівництво проводимо поточний середній ремонт автошляху Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип'ять – Любохини – /Т-03-08/.

Ця дорога пролягає понад однією з найбільших водойм Шацького національного природного парку – озера Люцимер, а також веде до найвідомішого туристичного місця Волині – озера Світязь.

Відновлюємо дорогу двома ділянками по всій її протяжності – 22,5 км.

На відтинку від Шацька до Любохин замість зруйнованої бруківки та білощебеневого покриття укладено основу і перший шар асфальту.

Днями приступили до фінішного асфальтування дороги. Верхній шар асфальтобетонної суміші влаштовано майже на 3 км  Т-03-06. Наразі дорожня техніка працює на відрізку Шацьк – Вілиця.

Водночас проводяться роботи з асфальтування з’їздів та облаштування узбіч.

Підрядник - ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Нагадаємо, що у рамках програми «Велике будівництво» відремонтовано понад 26 км ще одного автошляху до туристичного «магніту» Волині – озера Світязь. Йдеться про дорогу Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка –  Горохів – Берестечко –  Козин – /М-06/. На відновлене дорожнє покриття відтинку Піща – Положеве наноситься дорожня розмітка.