УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Автошлях М-19: поблизу Ковеля парує свіжий асфальт

Автошлях М-19: поблизу Ковеля парує свіжий асфальт

Активно просуваються вперед ремонтні роботи на автошляху М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) поблизу залізничного центру Волині – міста Ковеля.

На ділянці Ковель – Колодяжне влаштовуються шари нового дорожнього одягу. Насамперед укладається щебенево-піщана суміш, оброблена в’яжучими матеріалами, а по ній – перший шар асфальту.

На цій ділянці дорожники працюють не лише без вихідних, а й у нічну зміну.

Підрядник – ТОВ «ПБС».

Нагадаємо, що у рамках програми «Велике будівництво» роботи на  цьому об’єкті капітального ремонту, протяжністю близько 11 км,  розпочались торік. Тоді влаштували два нижні шари дорожнього одягу та нанесли тимчасову розмітку на понад 7-кілометровій ділянці від села Воля Любитівська у напрямку Ковеля.  Наразі тут проводяться роботи з влаштування присипних узбіч. Згодом від Ковеля до Волі Любитівської буде проведено фінішне асфальтування.

На сьогодні ремонтом охоплено майже 40 км автодороги М-19 на території Волині. Дорожники працюють на відрізку Секунь – Ковель та окремих ділянках від Ковеля до Переспи.

На відтинках, де ремонтується проїзна частина, рух транспорту частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі однією зі смуг руху.

Будьте максимально уважними, обережними та відповідальними на ділянках проведення ремонтних робіт!

 

Пресслужба САД у Волинській області