Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Дбаючи про чистоту довкілля, дорожники Волині вийшли на толоку

Дбаючи про чистоту довкілля, дорожники Волині вийшли на толоку

Доброю традицією вже стала для трудового колективу Служби автомобільних доріг у Волинській області щорічна участь у толоці. І неважливо до якого заходу вона приурочена - Дня довкілля чи Дня Землі, акції "За чисте довкілля" чи будь-якої іншої. Ціль незмінно одна - покращення стану навколишнього середовища. Для цього вже більше десятка літ у квітні-місяці шляховики влаштовують день благоустрою придорожньої інфраструктури. Не став винятком і квітень поточного року. Приєднавшись до відзначення Всесвітнього Дня Землі, трудові колективи Державного агентства автомобільних доріг України і всіх підвідомчих йому дорожніх підприємств та організацій провели заходи з озеленення і благоустрою територій.

Цьогоріч працівники Служби автомобільних доріг у Волинській області упорядковували придорожню смугу автошляху М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече. Прибирали від сміття смугу відведення цієї дороги на межі Волинської і Рівненської областей. А ще очищали придорожню смугу від зрізаного чагарнику на ділянці за Сирниками Рожищенського району. І, звісно ж, наводили лад навколо своєї адмінбудівлі.

Закликаємо всіх дбати про довкілля і не забруднювати природу, позбавившись звички кидати де попало сміття.  Бо встановлені обабіч автодоріг знаки з написом "Дякуємо за чисті узбіччя", наразі носять швидше саркастичний характер і заклик не смітити. І цей заклик, на жаль, досі ігнорується ще багатьма користувачами автошляхів та мешканцями Волині.

 

Прес-служба САД у Волинській області