Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » ДО УВАГИ ПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ВОДІЇВ - на Волині утримується спекотна погода, тож діє обмеження руху для великовагових транспортних засобів

ДО УВАГИ ПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ВОДІЇВ - на Волині утримується спекотна погода, тож діє обмеження руху для великовагових транспортних засобів

За інформацією Волинського центру з гідрометеорології протягом двох останніх днів в області спостерігається перехід температури повітря вище позначки +28ºС. Така ж спекотна погода утримуватиметься найближчими днями. Рекомендуємо водіям і перевізникам враховувати цю інформацію при плануванні великовагових перевезень, адже на території Волині, як і в цілому по Україні, діє сезонне обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т. На Волині таке обмеження встановлено з 1100 до 2300  години (в інших областях цей час може різнитися).

Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу (детальніше на сайті Служби автомобільних доріг у Волинській області за посиланням:

https://vl.ukravtodor.gov.ua/vodiiam_ta_pereviznykam/za_umov_pidvyshchennia_temperatury_povitria_ponad_28__s__vstupaiut_u_diiu_tymchasovi_obmezhennia_rukhu.html).

Закликаємо користувачів доріг та перевізників з розумінням та відповідальністю поставитись до запровадженого обмеження руху. Наголошуємо, що в області діють пункти габаритно-вагового контролю транспортних засобів, тож на порушників накладатимуться штрафні санкції.

Давайте разом подбаємо про збереження наших доріг від передчасних руйнувань!

 

Прес-служба САД у Волинській області