Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » До уваги учасників дорожнього руху - розпочинаються ремонтні роботи на автодорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на ділянці Козин – Трилісці

До уваги учасників дорожнього руху - розпочинаються ремонтні роботи на автодорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на ділянці Козин – Трилісці

До уваги учасників дорожнього руху!

На автодорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) між населеними пунктами Козин та Трилісці (об’єкт км 117+000 до км 125+000) розпочинаються ремонтні роботи.

У період їх проведення проїзд транспорту буде частково обмежений і здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить користувачів доріг з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, що виникають у місцях проведення дорожніх робіт, та закликає неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути максимально уважними та обережними. Працюємо для вас!

 

Прес-служба САД у Волинській області