УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Голова Укравтодору проінспектував хід ремонту автошляху М-19 на Волині

Голова Укравтодору проінспектував хід ремонту автошляху М-19 на Волині

Сьогодні Волинь з робочим візитом відвідав Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Він проінспектував один із об’єктів національної програми «Велике будівництво» – ділянку автошляху  М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) км 147+050  – км 153+750, де проходить поточний середній ремонт. Там саме стартували роботи з влаштування фінішного шару дорожнього покриття.

Олександр Кубраков відмітив, що Волинська область входить у топ-5 регіонів за станом мережі автомобільних доріг. Під час спілкування з пресою він розповів, що відвідав багато областей та має з чим порівнювати, і Волинь одна з тих, де, не зважаючи на невелике фінансування упродовж останніх років, вдалося зберегти основну мережу автошляхів.

Також очільник Укравтодору розповів про амбітний цьогорічний план відновлення 4200 кілометрів українських доріг, понад 200 з яких – автошляхи державного значення Волинської області. Окрім доріг міжнародних, національних та регіональних, які насамперед ремонтуються по Україні, цьогоріч на Волині планується  відновлення окремих ділянок територіальних шляхів.

Під час робочої зустрічі начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак розповів де зараз проходять ремонтні роботи і де ще плануємо цьогоріч їх розпочати.

На сьогодні на волинських автошляхах державного значення ремонтні роботи проходять на чотирьох об’єктах.

Зокрема на автошляху М-07  Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін) у Ковельському районі проводиться реконструкція ділянки протяжністю 3,4 км. Наразі роботи виконуються на правому проїзді, вже укладається середній шар дорожнього покриття. Всі роботи плануємо завершити до жовтня.

На автодорозі  М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) у 2020 році вже завершено ремонтні роботи на одному з об’єктів поточного середнього ремонту  – 8-кілометровій ділянці Переспа – Кременець в  Рожищенському районі.

Ремонтні роботи тривають на двох об’єктах М-19 між населеними пунктами  Княгининок – Прилуцьке (Луцький та Ківерцівський райони). Відремонтовану ділянку протяжністю 12,9 км до серпня плануємо ввести в експлуатацію.

Також активно проходять роботи з відновлення волинської частини автошляху  Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. На ділянці протяжністю 9,5 км в Іваничівському районі вже відновлено дорожнє покриття, всі ремонтні роботи плануємо завершити в наступному місяці.

У липні стартуватимуть ремонтні роботи ще на двох ділянках дороги  Р-15, зокрема на під’їзді та об’їзді Володимира-Волинського.

Фінансування робіт здійснюється з Державного дорожнього фонду та кредитних коштів, залучених Укравтодором під державні гарантії, очікуємо кошти з додаткових джерел фінансування.

 

Пресслужба САД у Волинській області