Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі М-19 проводиться ремонт мостів

На автодорозі М-19 проводиться ремонт мостів

Штучні споруди – мости та шляхопроводи, є невід'ємною складовою автомобільних доріг загального користування. На автошляхах державного значення, що перебувають у віданні Служби автомобільних доріг у Волинській області, їх налічується 180 одиниць, загальною довжиною 4 813 п. м. Ремонту штучних споруд в поточному році приділятиметься чимало уваги.

На сьогоднішній день ведуться ремонтні роботи на кількох мостах, що розташовані на автомобільній дорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест).

Зокрема, продовжується розпочатий у 2018 році поточний середній ремонт мосту через річку Серна поблизу с. Сирники, а саме на км 136+904 автодороги. В даний час на цій штучній споруді виконуються роботи з бетонування конусів.

Поточний середній ремонт проходить ще на мості через р.Лютиця в с.Козин (км 119+932). Нині закінчують армувати накладну і перехідні плити мосту по правій стороні проїзної частини, приступатимуть до бетонування.

Не залишився поза увагою дорожників і міст через річку Стир в с.Княгининок (км 142 + 420). Там наразі проходять роботи з бетонування конусів.

Ремонтні роботи на вищевказаних мостах виконуються підприємством ТзОВ "РБП ТрансМост".

 

Прес-служба САД у Волинській області