УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах Волині проводяться роботи з ліквідації аварійних деформацій дорожнього покриття

На автошляхах Волині проводяться роботи з ліквідації аварійних деформацій дорожнього покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області підрядні підприємства,  з якими укладено договори про надання послуг з експлуатаційного утримання автошляхів загального користування державного значення, активізували роботи з ліквідації аварійних деформацій дорожнього покриття.

Сьогодні, 13 березня, 17 ремонтно-будівельних бригад підрядників працює на найбільш уражених ямковістю ділянках автошляхів М-07, М-19, Н-22, Р-14, Т-03-05, Т-03-08, Т-03-09, Т-18-02. Для ліквідації аварійних вибоїн використовується гарячий та холодний асфальтобетон, органо-мінеральні суміші. Впродовж минулого тижня ліквідовано пошкодження на понад 950 м2 дорожнього покриття, з початку поточного року цей показник становить більше 5 460 м2.

Окрім того, на автошляхах державного значення Волинської області проводяться й інші роботи з їх експлуатаційного утримання – профілювання білощебеневого дорожнього покриття, встановлення дорожніх знаків, планування узбіч, видалення чагарнику та порослі, прибирання сміття в смузі відведення автошляхів, демонтаж засобів пасивного снігозахисту і сигнальних віх та ін.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв та інших учасників дорожнього руху бути уважними та дисциплінованими на автошляхах, особливо в місцях проведення дорожніх робіт!

 

Прес-служба САД у Волинській області

Файли для завантажування