УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах Волині проводиться аварійний ремонт

На автошляхах Волині проводиться аварійний ремонт

Попри те, що на календарі  16 січня, на території  Волині продовжує панувати непритаманна для зими погода, і це дає змогу активно проводити аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття. Для цього задіяні сили і засоби всіх підрядних підприємств, які на договірних умовах надають послуги з експлуатаційного утримання автомобільних шляхів державного значення, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Волинській області.  Наразі це три дорожніх підприємства. Нагадаємо, що донедавна експлуатаційне утримання таких автошляхів здійснювалось лише ДП "Волинський облавтодор", яке має структурні підрозділи у кожному адміністративному районі області, а на сьогодні такі послуги надає ще два інших підрядника. Вже третій рік автодорога Р-15 перебуває на обслуговуванні ПрАТ "Ковельське ШБУ № 63", а за експлуатаційне утримання автошляхів Н-22 та М-19 на ділянках від Луцька до межі з Рівненщиною тепер відповідає ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Учора ліквідовано ямковість на дорожньому покритті площею понад 200 м2, всього ж з початку поточного року ця цифра становить близько 800 м2, роботи тривають.

Сьогодні, 16 січня, 11 ремонтно-будівельних бригад працює на найбільш уражених ямковістю ділянках автошляхів М-07, М-19, Н-22, Р-14, Т-03-02, Т-03-07, Т-03-11. Для ліквідації вибоїн використовується холодний асфальтобетон та органо-мінеральна суміш.

Окрім того на автошляхах державного значення Волинської області сьогодні проводяться й інші види робіт з їх експлуатаційного утримання, зокрема планування узбіч, встановлення дорожніх знаків та автопавільйонів, видалення чагарнику та прибирання сміття в смузі відведення автошляхів.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними на автошляхах, а особливо в місцях проведення дорожніх робіт!

 

Прес-служба САД у Волинській області