Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » На автошляху М-19 проводяться дорожні роботи

На автошляху М-19 проводяться дорожні роботи

На замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області підрядним підприємством ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" виконуються ремонтні роботи на автошляху М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) на ділянці від Луцька до межі з Рівненською областю. На найбільш пошкоджених ділянках автошляху проводиться ліквідація вибоїн дорожнього покриття суцільними картами. Сьогодні такі роботи виконуються за поворотом на село Крупа.

Окрім того, на цьому відрізку автошляху проводиться ремонтне профілювання узбіч з підсипанням ґрунту. Нині підрядник працює у межах села Підгайці. Підтримання в належному стані узбіч, насамперед в зимовий період, є важливою складовою робіт з експлуатаційного утримання шляхів. При нормативних ухилах забезпечується належний водовідвід з проїзної частини, а це сприяє продовженню строку служби дорожнього покриття. Також при правильно спланованих узбіччях сніг не затримуватиметься на проїзній частині.

Хід сьогоднішніх робіт проконтролював заступник начальника служби Юрій Ришкевич спільно з відповідальним інженером технагляду, а також працівники лабораторії з контролю якості виробництва.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними на автошляхах, і, зокрема, на ділянках проведення дорожніх робіт. Особливо варто бути обачними під час недостатньої видимості на дорозі, адже цими днями Волинь, як і значну територію нашої країни, огортає туман.