УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На автошляху Т-03-11 плюс один об’єкт «Великого будівництва»

На автошляху Т-03-11 плюс один об’єкт «Великого будівництва»

Тиждень розпочинаємо з хорошої звістки – стартував довгоочікуваний ремонт на ділянці Війниця – Локачі територіальної автомобільної дороги Т-03-11 Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/, протяжністю 5,5 км.

Сьогодні на автошляху у селі Війниця підрядник приступив до фрезерування зношеного дорожнього покриття, дорожня техніка рухається у напрямку колишнього райцентру.

Цьогоріч плануємо влаштувати вирівнюючий шар асфальту, фінішне асфальтування буде проведено у наступному році.

По завершенню всього комплексу ремонтних робіт населеними пунктами Війниця, Павлівка, Михайлівка та Крухиничі пролягатиме якісна освітлена дорога з відновленим покриттям, розміткою та дорожніми знаками, заасфальтованими з’їздами і в’їздами в двори.

Стане ця ділянка шляху комфортною і для пішоходів, адже проєктом передбачено уздовж всієї ділянки по лівій стороні прокласти пішохідну доріжку, відокремлену від проїзної частини бар’єрним огородженням. А ще відремонтуються існуючі автопавільйони, а також з’явиться один новий.

Ремонтні роботи проводить підрядне підприємство ТзОВ "Автомагістраль-Південь".

Рух транспорту ділянкою Війниця – Локачі частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі, тож закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними, обережними та дисциплінованими.

Т-03-11 – одна з найдовших доріг державного значення Волині. Вона пролягає територією шести колишніх адміністративних районів – Любешівського, Камінь-Каширського, Ковельського, Турійського, Локачинського та Горохівського. Загальна протяжність понад 184 км, Служба автомобільних доріг у Волинській області опікується 162 км.

У 2020 році у рамках програми «Велике будівництво» відновлено понад 8 км автошляху на ділянці Камінь-Каширський – Нуйно.

У 2021 році ремонтується майже 22 км цієї «тешки».

Окрім ділянки Війниця – Локачі, дорожники працюють на 16-кілометровому відтинку Привітне – Скобелка, тут проводяться роботи з влаштування верхнього шару.

Амбітний план 2021 року – відновити понад 195 км автошляхів державного значення на Волині.