Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » На ділянці Озерце – Небіжка автодороги М-19 підрядник розпочав укладати асфальт

На ділянці Озерце – Небіжка автодороги М-19 підрядник розпочав укладати асфальт

Набирають обертів ремонтні роботи на ділянці Озерце – Прилуцьке автодороги М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), протяжністю 6,7 км (км 147+050 –  км 153+750).  На сьогодні майже на половині цього об’єкта поточного середнього ремонту відфрезеровано зношене дорожнє покриття. На ділянці протяжності понад 2 км влаштовано основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші, поверх якої на 1,3 км вже укладено асфальтобетонний вирівнюючий шар. Наразі дорожня техніка працює у с.Озерце Ківерцівського району. Роботи виконує ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

 

Дорожники працюють і на шляхопроводі, розташованому на км 152+178 цієї ділянки дороги М-19. Працівники ТзОВ «РБП ТрансМост» проводять роботи з відновлення колесовідбійних брусів, ремонту тротуарів та зведення підпірної стінки для укріплення конусів штучної споруди.

Рух транспорту ділянкою дороги М-19 від км 147+050 до  км 153+750 частково обмежений і здійснюється в реверсному режимі.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути  максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Пресслужба САД у Волинській області