УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На ще одній ділянці автошляху Р-15 в межах Волині розпочався ремонт

На ще одній ділянці автошляху Р-15 в межах Волині розпочався ремонт

Стартували роботи з поточного середнього ремонту на регіональному автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на ділянці, що слугує під’їздом до міста Володимира-Волинського (км 0+000 – км 1+250). Наразі там проходять роботи зі зняття шляхом фрезерування старого дорожнього покриття. Роботи виконує ТзОВ "Автомагістраль-Південь" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Цьогоріч це вже третій об’єкт на автодорозі Р-15 у межах Волині, де проводяться ремонтні роботи. На 9-кілометровій ділянці від Нововолинська до межі зі Львівщиною ремонт вже добігає кінця і зовсім скоро вона буде введена в експлуатацію.

На початку серпня  дорожня техніка запрацювала на «шистівській об’їзній», тож там теж активно проводяться відновлювальні роботи.

Всього у нинішньому році на Волині плануємо ввести в експлуатацію майже 15 км відремонтованої автодороги Р-15.

У період проведення ремонтних робіт на автошляху Р-15 (на об’їзді і під’їзді до м.Володимира-Волинського) проїзд транспорту буде частково обмежуватись і здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Закликаємо бути максимально уважними, обережними та відповідальними в місцях проведення дорожніх робіт!

 

Пресслужба САД у Волинській області