Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » На шляхопроводі поблизу селища Люблинець проходять ремонтні роботи

На шляхопроводі поблизу селища Люблинець проходять ремонтні роботи

У рамках поточного дрібного ремонту проводяться роботи з відновлення деформаційних швів на шляхопроводах, розташованих на автомобільній дорозі міжнародного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) поблизу селища Люблинець Ковельського району.

Деформаційні шви є найбільш динамічно навантаженими елементами штучних споруд. Існуючі шви закритого типу, що вже відслужили понад десяток років і відпрацювали свій ресурс, замінюємо на відкриті шви типу «MAURER», які будуть надалі забезпечувати міцність і довговічність цих дорожніх об’єктів.

Наразі ремонтні роботи проходять на шляхопроводі правого проїзду. Підрядник – ТЗОВ "РБП ТРАНС-МОСТ".

Рух транспорту організовано лівим проїздом у двох напрямках.

Окрім того, ремонтні роботи проходять ще на провому проїзді двох ділянок  автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін). Зокрема, реконструкцію проводимо між населеними пунктами Люблинець і Довгоноси (км 447+638 – км 451+000), а поблизу с.Машів на відрізку км 482 – км 485 у рамках поточного дрібного ремонту влаштовується шар зносу дорожнього покриття типу Сларі-Сіл.

Закликаємо водіїв бути максимально уважними і обережними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху та тимчасових схем організації дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт на автошляхах!

 

Пресслужба САД у Волинській області