УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На “шистівській об’їзній” стартували роботи з фінішного асфальтування

На “шистівській об’їзній” стартували роботи з фінішного асфальтування

На ще одній ділянці автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, що цьогоріч ремонтується, приступили до фінішного асфальтування. Верхній шар дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші влаштовується поблизу села Шистів на відтинку автошляху, що веде в об’їзд міста Володимира-Волинського (км 0+000 – км 3+800).

У нинішньому році відновлюється 20 км цієї важливої для регіону  автодороги. На сьогодні активні ремонтні роботи проводяться ще на ділянці с. Верба – м.Володимир-Волинський, протяжністю понад 6 км. Тут наразі тривають роботи з укладання основи нового дорожнього одягу та влаштування вирівнюючого шару, а на понад 3-кілометровому відрізку вже укладено верхній шар дорожнього покриття.

Роботи виконує ТзОВ "Автомагістраль-Південь".

На ділянках проведення ремонтних робіт на автошляху Р-15 рух транспорту  частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі (почергово однією зі смуг руху).

Будьте уважними, обережними, дисциплінованими та взаємоввічливими на автошляхах, насамперед там, де проводяться дорожні роботи!

 

Пресслужба САД у Волинській області