Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » На Волині продовжуються аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття на автодорогах державного значення

На Волині продовжуються аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття на автодорогах державного значення

Завдяки сприятливим погодним умовам та наявності матеріальних ресурсів на дорогах державного значення Волині проводяться аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття. На виконання окремого доручення Укравтодору першочергово такі роботи виконуються на покритті доріг міжнародного значення та з високою інтенсивністю руху, де ямковість ліквідовувалася аварійним ремонтом за спрощеними технологіями зимового періоду і на даний час спостерігається тенденція до повторних руйнувань, а також  на найбільш аварійно-небезпечних ділянках. Так учора, 13 березня, на автошляхах області працювало 23 ремонтних бригади, з них 15 на міжнародних автодорогах, 5 на регіональних та 3 на територіальних. Ліквідація пошкоджень дорожнього покриття проводиться з застосуванням холодних та гарячих асфальтобетонних сумішей.

 

З початку року на автошляхах державного значення, що перебувають у віданні Служби автомобільних доріг у Волинській області, ліквідовано аварійну ямковість загальною площею понад 9500 м2.

Контроль за виконанням таких робіт здійснюється працівниками лабораторії з контролю якості виробництва та інженерами технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області. Окрім того якість аварійних робіт з ліквідації вибоїн покриття дорожнього одягу перевіряється спеціалістами Державного підприємства "Дорожній контроль якості".

Зауважимо, що руйнувань, а особливо за час експлуатації в зимовий період, зазнали ті ділянки доріг, які давно потребують капітального або поточного середнього ремонтів. На відрізках автошляхів, що відремонтовані за останні три роки, суттєвих недоліків немає.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення дорожніх аварійних робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, що встановлені на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів та в місцях, де працюють дорожники, завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

 

Прес-служба САД у Волинській області