Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » На Волині продовжуються роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття автодоріг державного значення

На Волині продовжуються роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття автодоріг державного значення

На Волині спостерігається тепла сонячна погода, тож на автошляхах державного значення області розпочалась активна фаза робіт з ліквідації вибоїн дорожнього покриття із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей. Загалом з початку року ямковість ліквідовано на понад 12 тис. м2 автошляхів. Згідно з дорученням Укравтодору такі роботи виконуються насамперед на міжнародних, національних та регіональних дорогах.

Контроль за виконанням ямкового ремонту здійснюється працівниками лабораторії з контролю якості виробництва та інженерами технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області. Разом з тим, якість робіт з ліквідації вибоїн покриття дорожнього одягу перевіряється спеціалістами Державного підприємства "Дорожній контроль якості".

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв та інших учасників дорожнього руху бути уважними та дисциплінованими на автошляхах, особливо в місцях проведедння дорожніх робіт.

 

 

Прес-служба САД у Волинській області