УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » На Волині стартували ремонтні роботи на ще одному дорожньому об'єкті програми «Велике будівництво»

На Волині стартували ремонтні роботи на ще одному дорожньому об'єкті програми «Велике будівництво»

Велике дорожнє будівництво у Волинській області набирає обертів. У поточному році вже введено в експлуатацію 8 км відремонтованої дороги М-19, на понад 30-ти км шляхів державного значення проходять ремонтні роботи.

Маємо ще один об’єкт, наразі шостий, де стартували ремонтні роботи. Це км 98+950 – км 104+800 автодороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, зокрема правий проїзд на ділянці у межах села Піддубці Луцького району.

Територією Волині пролягає 122 км автошляху державного значення Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, якими опікується Служба автомобільних доріг у Волинській області. Протягом 2017-2018 років відремонтували понад 70 км цієї автодороги від Володимира-Волинського до Луцька. У 2019-му завершили реконструкцію ділянки Н-22 на під’їзді до міжнародного пункту пропуску "Устилуг-Зосін" в об’їзд міста Устилуг. У планах найближчих років відновлення Н-22 від Луцька до межі з Рівненщиною. У нинішньому році розпочали ремонт з найбільш ушкодженої ділянки – правого проїзду у селі Піддубці. На цій ділянці буде влаштовано тришарову конструкцію дорожнього одягу, завтовшки 30 см, та проведено комплекс робіт з організації та забезпечення безпеки руху.

Підрядне підприємство ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" вже завершує роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття на всій протяжності об’єкта. На майже 2-кілометровій ділянці вже влаштовано основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші і вже стартували роботи з укладання вирівнюючого шару дорожнього одягу з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Ремонт цієї ділянки автошляху Н-22 плануємо завершити у вересні.

На період проведення ремонтних робіт рух транспорту автошляхом Н-22 у межах та поблизу села Піддубці організовано лівим проїздом в обох напрямках.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними, обережними та відповідальними на автошляхах, особливо в місцях проведення дорожніх робіт!

 

Пресслужба САД у Волинській області