Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » На Волині триває реконструкція ділянки автодороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін)

На Волині триває реконструкція ділянки автодороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін)

Ділянка автодороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) між волинськими селами Хворостів і Машів (км 478+000 – км 482+100), де проводиться реконструкція, тепер має зовсім інший вигляд. По обох проїздах вже укладено верхній шар дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші, тож роботи з реконструкції дорожнього одягу на цьому об'єкті завершено. На стадії завершення й роботи з нанесення дорожньої розмітки двокомпонентним холодним пластиком, який є найбільш зносостійким із розмічальних матеріалів. На розділювальній смузі встановлено майже 4 кілометри оцинкованого бар'єрного огородження.

Роботи на об’єкті виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області підрядним підприємством ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50".

Після завершення всього комплексу робіт з реконструкції дорожнього одягу, якість робіт, що виконані по лівому проїзду дороги, перевірили працівники лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Волинській області та державного підприємства "Дорожній контроль якості". Ними проведено контроль рівності дорожнього покриття та здійснено відбір зразків дорожнього одягу у вигляді кернів для їх подальшого випробовування. Рівність визначали як за допомогою рейки, так і поштовхоміром, встановленим на базі пересувної лабораторії служби замовника. Незабаром такий комплекс контрольних заходів буде проведено і по правому проїзду реконструйованого шляху.

Роботи на ділянці автодороги М-07 від км 478+000 до км 482+100 тривають. Відповідно до розпорядження КМУ від 06.02.2019 р. № 130-р у поточному році передбачено фінансування цього об’єкта реконструкції у розмірі 80 млн. грн. та введення в експлуатацію 4,1 км дороги.

Відеозвіт по об’єкту за посиланням: https://youtu.be/EBYD5PYpglw 

 

Прес-служба САД у Волинській області