Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Про хід ремонтних робіт на автодорозі М-19 у межах Волинської області

Про хід ремонтних робіт на автодорозі М-19 у межах Волинської області

Активними темпами ведуться роботи на об'єкті поточного середнього ремонту автодороги М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), км 125+000 – км 132+600. Територіально це ділянка Кременець – Копачівка. Нині там завершується влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, якої лишилось укласти лише на 800 м лівої смуги проїзної частини. Попереду роботи з влаштування верхнього шару щебенево-мастиковим асфальтобетоном товщиною 5 см на ділянці протяжністю 7,6 км.

Паралельно роботам з відновлення дорожнього одягу на цьому об’єкті виконуються й інші роботи. Зокрема там наразі встановлено 300 м бар’єрного огородження, укладено 150 м тротуару та облаштовано один посадковий майданчик у місці зупинки громадського транспорту в с.Копачівка. Роботи продовжуються.

 

Окрім того, керуючись маршрутним принципом ремонту автошляхів, на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області розпочато роботи з поточного середнього ще однієї ділянки на автошляху М-19, а саме від км 117+000 до км 125+000. Там підрядне підприємство ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" проводить фрезерування старого дорожнього покриття. Ремонт розпочато від км 125, це за с.Кременець. Вже відфрезеровано 13 500 м2 проїзної частини.

Також на автодорозі М-19 зараз ремонтується п’ять штучних споруд. На мостах, що у селах Кременець та Козин, рух транспорту здійснюється лише правою смугою проїзної частини.

Водії, будьте уважні! На ділянці автодороги М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) між населеними пунктами Козин – Кременець проїзд транспорту частково обмежений і здійснюється по одній смузі в режимі реверсного руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить користувачів доріг з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, що виникають у місцях проведення дорожніх робіт, та закликає неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути максимально уважними та обережними.

 

Прес-служба САД у Волинській області