Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Про хід робіт з реконструкції автодороги Н-22 на під'їзді до КПП "Устилуг-Зосін" на українсько-польському кордоні

Про хід робіт з реконструкції автодороги Н-22 на під'їзді до КПП "Устилуг-Зосін" на українсько-польському кордоні

Не сповільнюючи темпу працюємо над впровадженням інфраструктурного проекту на українсько-польському кордоні – реконструкція автомобільної дороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на км 0 + 420 – км 3 + 600, що пролягає до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» на українсько-польському кордоні в об’їзд міста Устилуг Волинської області.

Роботи виконує підрядне підприємство ТзОВ "Автомагістраль-Південь" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Зі сторони КПП вже прокладено 160 метрів дороги, конструктив якої наразі включає земляне полотно; двошаровий нижній шар дорожньої основи зі щебенево-піщаної суміші (ЩПС) та ЩПС з додаванням 3% цементу;  нижній шар дорожнього покриття з крупнозернистого пористого асфальтобетону та середній шар з крупнозернистого щільного асфальтобетону.

Проектною документацією передбачено влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового матеріалу, тож ці роботи ще попереду.

Якість виконаних робіт на кожному етапі контролюється інженером технагляду та працівниками лабораторії замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області, а також представниками державного підприємства "Дорожній контроль якості", без позитивного висновку якого роботи не оплачуються.

На іншій частині цього об’єкта реконструкції продовжуються роботи зі зведення земляного полотна.

 

Хід робіт на об’єкті реконструкції перевірили керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак та його заступник Ншан Антонян спільно з народним депутатом Ігорем Гузем.

 

Прес-служба САД у Волинській області

 

 

 

 

 

Файли для завантажування