Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Про контроль якості ремонтних робіт на автодорозі М-19

Про контроль якості ремонтних робіт на автодорозі М-19

На завершальному етапі роботи з влаштування вирівнюючого шару дорожнього одягу на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги міжнародного значення М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на ділянці між населеними пунктами Кременець – Копачівка Волинської області (км 125+000 – км 132+600).

Щоденний контроль за ходом ремонту на вказаному об’єкті здійснюється відповідальним інженером технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області, яка є балансоутримувачем дороги в межах області та замовником цих робіт.

Окрім того, контроль якості виконання ремонтних робіт здійснюється працівниками лабораторій замовника та підрядника, а також державним підприємством "Дорожній контроль якості". Вони перевіряють відповідність організації дорожнього руху в місцях проведення робіт вимогам нормативних актів, стежать за дотриманням технологічного процесу виконання робіт, здійснюють візуальне обстеження та вибіркове інструментальне вимірювання влаштованих на об’єкті шарів дорожнього одягу та дорожньо-будівельних матеріалів, що використовуються, тощо. Позитивні висновки по результатах перевірок, проведених цими службами контролю якості, є підставою для оплати виконаних на об’єкті робіт.

Прес-служба САД у Волинській області