Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Про обмеження проїзду великовагових транспортних засобів окремими штучними спорудами на автодорогах державного значення Волинської області

Про обмеження проїзду великовагових транспортних засобів окремими штучними спорудами на автодорогах державного значення Волинської області

На автомобільних дорогах державного значення Волинської області експлуатується 180 мостів і шляхопроводів. Переважну більшість цих штучних споруд збудовано у післявоєнні роки і термін їх експлуатації наблизився до граничного. До того ж, вони споруджувались за технічними нормами під існуючі на той час навантаження, які не відповідають сучасним.

З метою недопущення передчасних руйнувань мостів та шляхопроводів на автошляхах державного значення, що перебувають у віданні Служби автомобільних доріг у Волинській області, вжито ряд попереджувальних заходів. Серед них – встановлення обмеження руху штучними спорудами, які не відповідають сучасним навантаженням. Таких по результатах проведеного комісійного обстеження визначено 12 одиниць,  зокрема мости, що розташовані на таких автодорогах:


Перед вказаними штучними спорудами наразі проводяться роботи по встановленню дорожніх знаків, що інформують водіїв про фактичні допустимі для проїзду вагові параметри транспортних засобів (загальна маса/навантаження на вісь).

Закликаємо водіїв не ігнорувати вимоги цих обмежувальних дорожніх знаків, адже від вашої дисциплінованості та відповідальності залежить не лише технічний стан штучних споруд, а й ваша безпека.

 

Прес-служба САД у Волинській області