УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Про обмеження руху в місцях проведення ремонтних робіт на автодорозі М-19 між селами Козин і Кременець Рожищенського району

Про обмеження руху в місцях проведення ремонтних робіт на автодорозі М-19 між селами Козин і Кременець Рожищенського району

У рамках поточного середнього ремонту ділянки автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) від км 117+000 до км 140+050, що виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області, тривають роботи на розташованих там штучних спорудах.

Зокрема на правій частині мосту, що в селі Кременець, роботи завершені і зараз активно ведуться на лівій. Там субідрядним підприємством ТзОВ "РБП ТрансМост" вже демонтовано аварійну залізобетонну балку, добетоновано опори мосту, змонтовано залізобетонні прогонові балки, проведено армування під влаштування монолітної залізобетонної накладної плити, яку підрядник укладає сьогодні.

Всього ж на автошляху М-19 у межах Рожищенського району нині ремонтується ще чотири штучні споруди – три мости, що в населених пунктах Козин, Княгининок та Сирники і водопропускна труба в селі Копачівка. На мосту поблизу Козина роботи на правій його стороні також завершились і зараз ведуться на лівій.

Окрім того, продовжується поточний середній ремонт ділянки автошляху М-19 між населеними пунктами Кременець та Козин. Там сьогодні укладають вирівнюючі шари дорожнього одягу на правій смузі руху.

У зв’язку з ремонтними роботами, що проходять на автодорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) між населеними пунктами Кременець та Козин Рожищенського району рух транспортних засобів на цій ділянці тимчасово обмежений і здійснюється лише однією зі смуг.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить учасників дорожнього руху із розумінням поставитись до тимчасових незручностей та закликає бути максимально уважними, обережними та дисциплінованими в місцях проведення дорожніх робіт.

 

Прес-служба САД у Волинській області