Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Про ремонт мосту на автодорозі Т-03-09 поблизу села Доросині Рожищенського району

Про ремонт мосту на автодорозі Т-03-09 поблизу села Доросині Рожищенського району

На замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області виконуються роботи з поточного дрібного ремонту мосту на автошляху Т-03-09 /Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/, що розташований між населеними пунктами Доросині та Кияж Рожищенського району (км 110+485). Підрядним підприємством ТзОВ "РБП Транс-Мост" проведено заміну залізобетонних накладних та перехідних плит, влаштовано монолітний тротуар, проведено бетонування конусів цієї штучної споруди. На правій частині мосту вже встановлено перильне огородження, а на проїзній частині покладено асфальтобетонне покриття. Тож ця частина мосту вже відремонтована, лишилось встановити металеве бар’єрне огородження.

Зараз ремонтні роботи виконуються на лівій частині мосту. Рух транспорту на цій ділянці автодороги Т-03-09 частково обмежений і здійснюється лише правою смугою в реверсному режимі.

 

Всього ж на автошляхах державного значення у межах Рожищенського району в поточному році ремонтується ще п'ять штучних споруд – чотири мости на автошляху М-19, що в населених пунктах Козин, Кременець, Княгининок та Сирники, і водопропускна труба в селі Копачівка.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними, обережними, дисциплінованими та терплячими в місцях проведення дорожніх робіт.

 

Прес-служба САД у Волинській області