Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Про ремонт мосту поблизу села Козин на автодорозі М-19

Про ремонт мосту поблизу села Козин на автодорозі М-19

У рамках поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) продовжуються ремонтні роботи на мості через р.Лютиця поблизу села Козин Рожищенського району, що розташований на км 119 + 932 цього автошляху.

Субпідрядним підприємством ТзОВ "РБП ТрансМост" там уже влаштовано монолітну залізобетонну плиту по правій смузі руху автодороги. Нині на цій плиті влаштовують гідроізоляцію. Також зараз виконуються підготовчі роботи до бетонування конусів цієї штучної споруди.

У зв’язку з ремонтними роботами, рух транспортних засобів на цьому мості тимчасово здійснюється лише по лівій смузі автодороги. Ремонтні роботи, у т.ч. з тимчасовим обмеженням руху однією із смуг, проводяться і на інших ділянках автодороги М-19, тож Служба автомобільних доріг у Волинській області просить учасників дорожнього руху із розумінням поставитись до тимчасових незручностей та закликає бути максимально уважними, обережними та дисциплінованими в місцях проведення дорожніх робіт.

 

 

Прес-служба САД у Волинській області