УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Про стан ремонтних робіт на ділянці Переспа - Козин автодороги М-19

Про стан ремонтних робіт на ділянці Переспа - Козин автодороги М-19

Тривають роботи на об'єкті поточного середнього ремонту автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) між населеними пунктами Переспа та Козин Рожищенського району (км 117+000 до км 125+000). У березні на ділянці, що цьогоріч ремонтується, підрядним підприємством ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" вже проведено роботи з влаштування двох конструктивних шарів дорожнього одягу – основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, та вирівнюючого шару з асфальтобетону. Контроль якості цих робіт перевірено працівниками лабораторій замовника та підрядника, а також представниками державного підприємства "Дорожній контроль якості". Одним із проведених ними контрольних заходів є вибіркове інструментальне вимірювання влаштованих на об’єкті шарів дорожнього одягу та дорожньо-будівельних матеріалів, що використовуються (на фото). Позитивні висновки по результатах перевірок, проведених цими службами контролю якості, є підставою для оплати виконаних на об’єкті робіт.

 

На даному етапі ремонтних робіт на об'єкті км 117+000 до км 125+000 проводиться влаштування присипних узбіч та їх укріплення, установка бордюрів і поребриків, укладання бруківки на посадкових майданчиках, влаштування асфальтобетонного покриття на місцевому проїзді. Після Великодня розпочнуться роботи з влаштування верхнього шару дорожнього одягу.

Щоденний контроль за ходом ремонту на об’єкті поточного середнього ремонту км 117+000 до км 125+000 здійснюється відповідальним інженером технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області, яка є балансоутримувачем дороги в межах області та замовником цих робіт.

Будьте максимально уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт!

 

Пресслужба САД у Волинській області