УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Про зимове експлуатаційне утримання волинських шляхів

Про зимове експлуатаційне утримання волинських шляхів

Станом на 1 січня 2020 року у віданні Служби автомобільних доріг у Волинській області перебуває мережа автошляхів загального користування державного значення загальною протяжністю 1794 км, із них:

- міжнародні       – 326,8 км;

- національні       – 182,4 км;

- регіональні       – 242 км;

- територіальні    – 1042,8 км.

Цьогоріч на експлуатаційне утримання таких шляхів передбачено 144,6 млн. грн.

Договори про надання послуг з експлуатаційного утримання волинських шляхів державного значення у 2020 році укладено з трьома підприємствами – ДП "Волинський облавтодор", ПрАТ "Ковельське ШБУ № 63" (автошлях Р-15) та ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" (автодороги М-19 і Н-22 на ділянках від Луцька до межі з Рівненською областю). Саме ці підрядники цьогоріч здійснюють систематичний та постійний догляд за дорогою, дорожніми спорудами та смугою відводу. Такі роботи виконуються цілорічно та відповідно до сезону.

Для зимового періоду найбільш притаманними роботами з експлуатаційного утримання автошляхів є їх обробка протиожеледними матеріалами та розчищення від снігу.

За сприятливих погодних умов проводяться аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття. Із початку року на волинських автошляхах державного значення ліквідовано близько 3 500 м² ямковості.

Окрім того, протягом зимового періоду підрядні підприємства виконують й інші роботи з експлуатаційного утримання доріг – встановлюють або замінюють дорожні знаки, ремонтують бар’єрне та парапетне огородження, профілюють узбіччя, видаляють кущі, чагарники та поросль в смузі відведення автошляхів тощо.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути максимально уважними, обережними та відповідальними в місцях проведення дорожніх робіт!

Детальніший фотозвіт про роботи з експлуатаційного утримання автошляхів державного значення, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Волинській області, що виконувались у період з 1 по 20 лютого 2020 року, за посиланням: https://www.facebook.com/vl.ukravtodor/videos/1057155721316489/

 

Прес-служба САД у Волинській області