Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо ремонтувати волинські автодороги територіального значення

Продовжуємо ремонтувати волинські автодороги територіального значення

Ремонти на автошляхах Волині тривають. Можемо відзвітувати про закінчення робіт з оновлення дорожнього покриття на ще одній територіальній дорозі, а саме Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н -17/ в межах села Заріччя, що на Ковельщині.

У рамках поточного дрібного ремонту на чотирьох ділянках загальною протяжністю понад 500 метрів підрядним підприємством ПрАТ "Ковельське шляхово-будівельне управління № 63" методом фрезерування знято зношене дорожнє покриття, а натомість влаштовано вирівнюючий шар з чорнощебеневої та дрібнозернистої асфальтобетонної сумішей. Під час цих робіт укладено більше 500 тонн асфальтобетону та 150 тонн чорнощебеневої суміші. Також на цих ділянках дороги проведено укріплення узбіч.

Роботи виконувались на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області, яка є балансоутримувачем автошляхів державного значення в межах області – міжнародних, національних, регіональних та територіальних, загальною протяжністю 1791,8 км.

Прес-служба САД у Волинській області