УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Питання щодо ремонту дороги Н-22 на під’їзді до КПП «Устилуг» за кредитні кошти Республіки Польща обговорювали сьогодні на робочій зустрічі у Львові

Питання щодо ремонту дороги Н-22 на під’їзді до КПП «Устилуг» за кредитні кошти Республіки Польща обговорювали сьогодні на робочій зустрічі у Львові

Днями набрав чинності Контракт з проектування та капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на ділянці км 0+420 - км 13+420 на суму 4 811,4 тис. євро (зі змінами та доповненнями), укладений в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону, що підписаний у вересні 2015 року та  ратифікований Законом України № 977-VIII від 03.02.2016р. Такий кредит виділяється також на ремонт п'яти об'єктів на автодорогах Львівщини.

Тож сьогодні, 5 червня, на робочій зустрічі, що відбулась у Службі автомобільних доріг у Львівській області, заслуховувались звіти про стан договорів та обговорено проблемні питання. Учасники зустрічі – представники Державного агентства автомобільних доріг України, служб автомобільних доріг у Львівській та Волинських областях, консультанта та підрядних підприємств.

Очікуємо, що найближчим часом на автошляху Н-22, що є  під’їздом до КПП «Устилуг», підрядне підприємство DROG-BUD Sp. z o.o. (Республіка Польща) розпочне повномасштабні ремонтні роботи.

 

Прес-служба САД у Волинській області