Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція автодороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин на Любомльщині набирає обертів

Реконструкція автодороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин на Любомльщині набирає обертів

Тривають роботи на об'єкті реконструкції км 478+000 – км 482+100 автомобільної дороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін). Це ділянка Хворостів – Машів.

По правому проїзду автошляху підрядним підприємством ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" вже укладено 8-сантиметровий середній шар дорожнього одягу з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші та нанесено тимчасову дорожню розмітку. Туди перенаправлено рух транспорту, а дорожні роботи розпочались на лівому проїзді, який тимчасово перекрито для курсування автівок. Сьогодні підрядник проводить там фрезерування дорожнього покриття, а завтра планує приступити до влаштування вирівнюючого шару.

Якість робіт, що виконані на правому проїзді дороги, вчора перевірили працівники лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Волинській області та державного підприємства "Дорожній контроль якості". Ними проведено контроль рівності укладеного середнього шару та здійснено відбір зразків дорожнього одягу у вигляді кернів для їх подальшого випробовування.

Служба автомобільних доріг у Волинській області звертає увагу водіїв та інших користувачів доріг на зміну в організації дорожнього руху на ділянці км 478+000 – км 482+100 дороги М-07 та закликає бути уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт.